Про театр

Театр «Віримо!» - авторський театр, який виріс з театральної студії режисера і педагога Володимира Петренка. У трупі театру - його учні, в репертуарі - вистави самого Петренка та молодих режисерів, які виросли в театрі.

«Віримо!» - сміливий театр, який свідомо відмовився тиражувати власні досягнення і удачі. Ми не використовуємо в нових постановках напрацьовані прийоми і накопичений досвід. У кожній новій роботі ми прагнемо до гармонійного злиття глибокого змісту і яскравої театральної форми. Кожен новий спектакль - це пошук нової театральної мови, нового способу спілкування з глядачем.

«Віримо!» - репертуарний театр. Довго виношуючи кожну прем'єру, ми накопичили в своєму репертуарі 16 вистав для Великої і Малої сцени, здатних радувати глядача, не плазуючи перед ним; і дивувати, не епатуючи. Детальна інформація про репертуар на сторінці «Вистави».

«Віримо!» - не тільки назва театру. Це – наш статут і конституція. Ми віримо, що наші автори - генії; віримо, що нам під силу будь-які творчі завдання; віримо, що наші глядачі шукають в театрі серйозної розмови. Ми віримо, що зі сцени потрібно так розповідати і тільки такі історії, які роблять людину сильнішою і світлішою.